Pirmieji ant Pasvalio arenos parketo pasirodė vietos „Pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „Ryto“ krepšininkai.

Nors iki paskutinių minučių vyko lygi kova, LKL vicečempionai galingu finišu išnešė sveiką kailį ir išsivežė pergalę 76:66 (19:17, 13:17, 19:17, 25:15).

Lemiamu metu vilniečiai atsiliko 64:66, tačiau du iš eilės taiklūs Margirio Normanto tritaškiai ir kapitono Arno Butkevičiaus taškai leido spurtuoti 12:0 bei išsigelbėti.

Rungtynių herojus M. Normantas per 24 minutes iš viso pelnė 13 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Už jį rezultatyviau nugalėtojų gretose žaidė tik Ivanas Buva, sukaupęs 19 taškų.

12 taškų ir 6 atkovotus kamuolius prie pergalės pridėjo A. Butkevičius.

11 taškų – Vaido Kariniausko sąskaitoje.

Šeimininkų gretose išsiskyrė dvigubus dublius surinkę ir po 12 taškų įmetę Paulius Petrilevičius bei Žygimantas Skučas. 11 taškų pridėjo Simas Jarumbauskas.

Tuo metu Panevėžio „Lietkabelis“ savo aikštėje 83:62 (19:15, 18:12, 26:20, 20:15) pranoko Klaipėdos „Neptūną“.

Panevėžiečiai kontrolę rungtynėse perėmė jau antrajame kėlinyje, kai spurtavo ir įgijo 9 taškų persvarą (27:18). Ji dar labiau išaugo prasidėjus antrajai mačo daliai – įgytas 14 taškų pranašumas (52:38). Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabeliui“ buvo likę tik sutvarkyti formalumus.

Rezultatyviausias panevėžiečių gretose su 18 taškų buvo Kasparas Bėrzinis (3/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai). 13 taškų pasiūlė Panagiotis Kalaitzakis (6 atk. kam.), po 9 – Kristupas Žemaitis ir Vytenis Lipkevičius.

Įvairiapusį pasirodymą surengė po traumos grįžęs „Lietkabelio“ naujokas Nikola Radičevičius – 6 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Klaipėdos komandoje išsiskyrė 15 taškų sumetęs Edgaras Želionis. 12 taškų surinko Benas Griciūnas (7 atk. kam.), 10 – Deividas Gailius, 9 – Martynas Mažeika (6 rez. perd.).

Šių metų turnyro reguliariusis sezonas vyks trimis ratais, taigi kiekviena komanda sužais po 30 rungtynių. Po jų į atkrintamąsias varžybas žengs pirmos 8-ios ekipos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)