M. Grigonis rungtynėse su „Megabolt“ ekipa aikštėje praleido 13 minučių, bet per jas pelnė 13 taškų. Lietuvos krepšininkai realizavo abu dvitaškius ir 9 iš 10 baudų. Jis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už M. Grigonį CSKA komandoje žaidė po 15 taškų surinkę Andrejus Lopatinas ir Nikola Milutinovas, bei 14 pridėjęs Iffe Lundbergas.

Tuo metu Italijos Supertaurėje dar vieną pergalę pasiekė Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama Emilijos Redžo „Una Hotels“ komanda, namie 78:66 (15:20, 20:14, 28:15, 15:17) nugalėjusi Bolonijos „Fortitudo“ ekipą.

Olisevičius prie antrosios Emilijos Redžo „Una Hotels“ pergalės Italijos Supertaurės turnyre pridėjo 12 taškų. Per 22 minutes krepšininkas iš Lietuvos įmetė 2 iš 4 dvitaškių, 2 iš 4 tritaškių, ir realizavo abi baudas. Oliseviočius taip pat atkovojo 2 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 14 taškų pelnęs Stephenas Thompsonas.

Puikų pasirodymą Italijos Supertaurėje surengė ir Arnas Velička, o jo atstovaujama Neapolio „Gevi“ komanda svečiuose 87:77 (18:25, 13:27, 34:14, 20:11) įveikė Brešos „Germani“ klubą ir po dviejų nesėkmių iškovojo pirmą pergalę.

A. Velička per 28 minutes įmetė 23 taškus (4/6 dvit., 3/6 trit., 6/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą privertė suklysti varžovus.

Neapolio komandai 19 taškų pridėjo Frankas Elegaras, 14 – Markisas Mcduffie, o Brešos ekipai 17 taškų pelnė Johnas Petrucelli.

Stambule prasidėjusiame draugiškame turnyre po trijų pratęsimų Belgrado „Partizan“ pranašumą turėjo pripažinti „Monaco“ klubas. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa varžovams nusileido 114:120 (22:24, 14:27, 28:18, 20:15, 11:11, 7:7, 12:18).

Lietuvos krepšininkui šios rungtynės nebuvo sėkmingos. D. Motiejūnas ketvirtojo kėlinio pabaigoje užsidirbo penktąją pražangą ir buvo priverstas palikti aikštelę. Iš viso 30-metis lietuvis per 15 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Belgrado klubui 32 taškus pelnė Alenas Smailagičius, 23 pridėjo Zachas LeDay’us. Monako komandai 19 taškų įmetė Robas Gray’us, 17 – Danilo Andjušičius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)