Uteniškiai dominavo jau nuo pirmųjų mačo akimirkų ir dviženklę persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje – 29:17.

Antrajame kėlinyje lietuvių puolimas prislopo, tačiau jiems pavyko savo persvarą dar labiau padidinti – 50:35.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – Utenos klubas ir toliau dominavo abiejose aikštės pusėse ir galiausiai nepaliko jokių vilčių savo varžovams.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Norbertas Giga, 15 – Tomas Lekūnas, po 12 – Vytautas Šulskis ir Martynas Gecevičius, o Rokas Gustys pridėjo 11 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

„Juventus“ šiose rungtynėse vertėsi be Igno Vaitkaus.

Oficialų sezoną aukštaičiai pradės rugsėjo 13 d. Estijoje, kuomet stos į kovą su Kapfenbergo „Bulls“ (Austrija) dėl kelialapio į FIBA Čempionų lygą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)