16-metis įžaidėjas iš Vokietijos praėjusiame sezone priklausė Frankfurto „Fraport Skyliners“ ekipai ir šių metų pavasarį spėjo debiutuoti pagrindinėje komandoje Vokietijos vyrų krepšinio lygoje.

Prieš atvykdamas į Lietuvą J. Bonga su Vokietijos šešiolikmečių rinktine dalyvavo „FIBA Challenger“ turnyre, kuriame demonstravo puikų žaidimą. 185 centimetrų ūgio gynėjas per rungtynes vidutiniškai pelnė po 17 taškų, atliko po 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo po 7,8 kamuolio.

Prisijungęs prie „Žalgiris-2“ komandos talentingas vokietis jau spėjo sužaisti porą kontrolinių rungtynių.

Vienintelis „Žalgirio“ dublerių legionierius komandos sirgaliams save pristatė bendraudamas su „Žalgiris TV“ komanda.

„Dabar jaučiuosi tikrai gerai, komandos draugai mane priėmė puikiai. Man patinka Lietuva, o Kaune yra daug puikių dalykų. Priešingai nei galvojau, miestas nėra jau toks mažas“, – pasakojo komandos naujokas.

Jaunasis žalgirietis taip pat atskleidė ir persikėlimo į Lietuvos čempionų gretas detales. „Žalgirio“ treniruotėse J. Bonga dalyvavo jau gerokai anksčiau.

„Pirmą kartą Lietuvoje buvau su savo šalies rinktine ir man patiko Lietuvos kultūra. Antrą kartą čia atvykęs savaitę treniravausi su komanda. Klubas man pasakė, kad jeigu tik noriu, galiu čia persikelti“, – atskleidė žaidėjas.

Įdomu tai, kad J.Bongos vyresnis brolis Issacas Bonga yra Vokietijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės narys, o NBA lygoje artėjančiame sezone vilkės Toronto „Raptors“ marškinėlius.

„Jis pasveikino mane ir buvo laimingas dėl manęs, kadangi žino, kad tai yra gera vieta. Jis sakė, kad Kaune esantis Nielsas Giffey yra taip pat laimingas. Brolis buvo patenkintas“, – pasakojo „Žalgiris-2“ jaunuolis.

Daugiau J. Bongos minčių išgirsite ir vaizdų iš dublerių ekipos treniruotės pamatysite naujausiame „Žalgiris TV“ vaizdo įraše.