Kaip ir praėjusioje dvikovoje, taip ir šioje „Lietkabelis“ neturėjo traumuotų Džordže Gagičiaus, Nikola Radičevičiaus bei Karolio Giedraičio.

Panevėžiečiai antrajame kėlinyje pirmavo dviženkliu skirtumu (46:35), bet jo neišlaikė. Dar iki pertraukos persvara aptirpo iki 4 taškų – 43:47.

Antroje dvikovos dalyje „Lietkabelis“ pirmavo iki pat ketvirto kėlinio antros dalies, kai pralaimėjo atkarpą 0:15. VEF perėmė kontrolę (82:73) bei išsaugojo pergalę savo rankose.

„Lietkabeliui“ Gediminas Orelikas (5 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas (5 atk. kam.) pelnė po 16 taškų, Panagiotis Kalaitzakis – 14, Dovydas Giedraitis – 13, Vytenis Lipkevičius pridėjo 8 taškus (5 rez. perd.).

Nugalėtojams Jalenas Riley surinko 20 taškų, Kristeris Zorikas – 15, Alexas Madsenas – 14, Ilja Gromovas – 11 taškų (6 atk. kam.).

Dvikovoje dėl penktos vietos Nenado Čanako kariauna ketvirtadienį, nuo 14 val., susitiks su Talino „Kalev“ (Estija).

Pirmadienį bronziniai Lietuvos pirmenybių prizininkai turnyrą pradėjo pralaimėjimu svečiams iš Belgijos Ostendės „Filou“ rezultatu 82:88.

Ankstesnėje trečiadienio dvikovoje Noršiopingo „Dolphins“ (Švedija) įveikė „Kalev“ rezultatu 90:84.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)