Pirmoje rungtynių pusėje pranašumą turėjo svečiai iš Rusijos, kurie pirmą ketvirtį laimėjo 16:7, po po dviejų kėlinių pirmavo 35:22.

Anot „Zenit“ klubo, strategą Xavi Pascualį neramino didelis klaidų skaičius.

Po pertraukos šeimininkai dažnai ėmė pažeisti taisykles, tačiau Artūro Gudaičio ranka nuo baudų metimo linijos nedrebėjo.

PAO pavyko kiek sumažinti skirtumą, prieš lemiamą ketvirtį jie atsiliko 45:54.

„Zenit“ galėjo išplėšti pergalę, tačiau likus 1,8 sek. tolimas Jordano Mickey šūvis tikslo nepasiekė. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 68:68.

Pirmo pratęsimo metu PAO turėjo 7-ių taškų pranašumą, tačiau svečiai pavijo ir net paskutinėmis pratęsimo sekundėmis pirmavo 77:75. Visgi, jis taip pat neišaiškino nugalėtojo – 79:79. Antrojo pratęsimo metu svečiai iš Rusijos susikrovė kelių taškų persvarą ir iškovojo pergalę 92:85.

Detalesnė rungtynių statistika nepateikiama.

„Zenit“ keliaus į Kiprą, kuriame sužais dar trejas kontrolines rungtynes, pirmosios – rugsėjo 9 d. prieš Maskvos CSKA.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)