Po trijų kėlinių K. Maksvyčio treniruojam „Parma“ turėjo tik 3 taškų persvarą – 55:52. Tačiau ketvirtą kėlinį Permės ekipa laimėjo 21:5 ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 11 taškų surinkęs lietuvis Eigirdas Žukauskas. 29 metų krepšininkas per 22 aikštėje praleistas minutes taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitas „Parma“ lietuvis Adas Juškevičius per 19 minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Po 9 taškus „Parma“ ekipai pridėjo Marex Mayersas ir Artiomas Parachouskis. Buvęs Vilniaus „Ryto“ vidurio puolėjas taip pat atkovojo po krepšiais 9 kamuolius.

„Nižnij Novgorod“ komandoje rezultatyviausias buvo 15 taškų surinkęs Michailas Kulaginas.

Kondrašino-Belovo vardo taurės turnyro pusfinalyje „Parma“ 58:94 nusileido Maskvos CSKA ekipai, o „Nižnij Novgorod“ 69:95 turėjo pripažinti Sankt Peterburgo „Zenit“ pranašumą.

Tęsdama pasirengimą naujam sezonui „Parma“ rugsėjo 7 d. kontrolinėse rungtynėse išmėgins jėgas su Kazanės „Unics“ ekipa.