Pirmajame dvikovos kėlinyje sėkmingiau žaidę uteniškiai išsiveržė į priekį bei savo persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos - 25:20.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė Rusijos krepšininkai per persvėrė rezultatą savo naudai. Po pirmosios rungtynių „Uniclub Casino - Juventus“ atsiliko devynių taškų skirtumu - 42:51.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyravo lygi kova, o kėlinio pabaigoje sėkmingiau finišavę Ž.Urbono auklėtiniai savo deficitą sumažino iki keturių - 65:69.

Ketvirtajojo kėlinio pabaigoje uteniškiai galingai spurtavo bei pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą - 100:99.

Ž.Urbono auklėtiniai šiose rungtynėse vertėsi be į Lietuvą dar neatvykusių legionerių. Komandai dėl nedidelių sveikatos problemų padėti negalėjo N.Giga ir I.Vaitkus.

Kartu su komanda kurį laiką sportuojantis Mantvydas Staniulis žaidė 13 minučių, tačiau per jas nepasižymėjo.

„Juventus“: Martynas Gecevičius 31 (1/2 dvit., 7/12 trit., 8/8 baud., 7 rez. perd.), Tomas Lekūnas 28 (4/5 dvit., 2/4 trit., 14/16 baud.), Mindaugas Kupšas 16 (5/10 dvit., 6/8 baud., 10 atk. kam.), Vytautas Šulskis 15 (4/8 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Rokas Gustys 8, Gintautas Matulis 2 taškai.

„Lokomotiv“: Errickas McCollumas 33 (8/12 dvit., 4/8 trit.), Johnathanas Motley 20 (8 atk. kam.), Stantonas Kiddas 13, Darius Thompsonas 12 taškų.

Antrąsias kontrolines rungtynes uteniškiai žais rugsėjo 2-ąją pries Jonavos klubą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)