221 cm ūgio Madrido „Real“ milžinas itin solidžiai prisidėjo prie gana netikėtos pergalės po pratęsimo prieš daugkartinę Afrikos čempionę Angolos rinktinę – 77:71 (14:14, 12:20, 23:21, 17:11, 11:5).

W. Tavaresas visiškai dominavo po krepšiais – per 41 min. aukštaūgis pelnė 20 taškų (6/7 dvit., 8/14 baud.), atkovojo 18 kamuolių, blokavo 6 metimus ir surinko net 39 naudingumo balus.

Maža to, itin įtemptu rungtynių momentu – pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje – W. Tavareso dėjimo neatlaikė krepšio lenta, kuri
sutrupėjo.

Po rezultatą išlyginusio (66:66) afrikiečio dėjimo rungtynės trumpam buvo sustabdytos, nes čempionato šeimininkams iš arenos užkulisių teko išstumti atsarginę krepšio konstrukciją ir ja pakeisti sugadintąją.

Dar 14 taškų prie saliečių pergalės dviejų portugališkai kalbančių rinktinių dvikovoje pridėjo Fidelis Menonca.

Angolai 21 tašką surinko Carlosas Morais, 13 – Jilsonas Bango.

Kitose grupės rungtynėse Ruanda 82:68 nugalėjo Kongo Demokratinę Respubliką.

Iš viso turnyre dalyvauja 16 į keturias grupes padalintų ekipų.