Praėjusį sezoną J. Kljajičius praleido Ispanijoje, kur buvo paskolintas Bilbao „RETAbet“ ekipai ir rungtyniavo kartu su buvusiu Prienų komandos žaidėju Regimantu Miniotu.

Ispanijos čempionate juodkalnietis pasirodė 26 susitikimuose ir per vidutiniškai 4 aikštelėje praleistas minutes fiksavo 1,3 taško vidurkį.

FIBA Čempionų lygoje talentingojo gynėjo statistiniai rodikliai buvo kiek geresni – 4,5 taško, 1,2 atkovoto kamuolio bei 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Vienu talentingiausių Juodkalnijos jaunųjų krepšininkų laikomas J. Kljajičius yra atstovavęs visoms savo šalies jaunimo rinktinėms.

2017 metais su Juodkalnijos šešiolikmečių rinktine J. Kljajičius iškovojo Europos čempionato sidabrą, o asmeniškai gynėjui sėkmingiausias buvo 2018 metais vykęs Pasaulio jaunių (U-17) čempionatas. Jame Jovanas buvo savo komandos lyderis – pelnė po 15,9 taško, atkovojo po 6,1 ir perėmė po 1,6 kamuolio ir atliko po 4,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Nuo 2017 metų J. Kljajičius rungtyniauja ir Juodkalnijos vyrų rinktinėje, o į Prienus gynėjas atvyks tiesiai iš atrankinių varžybų į 2023 metų pasaulio krepšinio čempionato atranką. Jo atstovaujama rinktinė iškovojo visas keturias pergales grupės susitikimuose ir žengė į antrą atrankos etapą.