„Pasiruošti sezonui turime lygiai mėnesį. Dar neturime visos sudėties, norime pasipildyti keletu žaidėjų. Praėjusią savaitę jau atvykusiems žaidėjams buvo atlikti testai, įvertinome, ką jie nuveikė vasarą. Porą savaičių skirsime fiziniam parengimui, dirbsime ir lauke, ir treniruoklių salėje, tuo pačiu skirsime laiką ir krepšiniui, jo technikai ir taktikai.

Nuo pirmosios treniruotės didelį dėmesį teiksime gynybos gerinimui. Reikia įdiegti žaidėjams jos svarbą tiek ginantis individualiai, tiek bendrai komandoje. Laukia nemažas skaičius draugiškų rungtynių. Bus labai darbingas mėnuo. Vyrų nuotaikos geros. Matėme, kad pasiilgę kamuolio, pasiilgę krepšinio. Tai džiugina“, – apie planus pasiruošimo laikotarpiu sakė komandos vyriausiasis treneris Antanas Sireika.

Susirinkusius į treniruotę krepšininkus bei personalą pasveikino klubo direktorius Donatas Slanina, palinkėdamas žaidėjams tapti vieningais ir sukurti gerą klimatą komandoje, kuris vėliau padėtų siekti norimų rezultatų.

„Sveikinu visus susirinkus į pirmąją treniruotę. Dėkoju mūsų komandos naujokams, kurie pasirinko Šiaulius, kurie patikėjo mūsų vizija ir idėjomis. Dėkoju ir tiems, kurie tęsia karjerą mūsų klube, taip pat ir akademijos jaunimui, kuriam suteiksime šansus treniruotis ir tobulėti viso sezono metu.

Nenoriu kalbėti apie vietas. Visų pirma viliuosi, kad jus visi tikėsite vienas kitu, komunikuosite ir taip jums pavyks sukurti gerą chemiją aikštelėje ir rūbinėje, tapti bendra jėga. Nuo komandos klimato priklausys daug dalykų, tame tarpe ir iškovotos pergalės. O treneriams ir personalui linkiu kantrybės lipdant komandą“, – kalbėjo D. Slanina.

Pasiruošimo sezonui laikotarpiu jau yra suplanuotos sužaisti penkerios kontrolinės rungtynės. Rugpjūčio 20 d. numatomas mačas su Rostoko „Seawolves“ (Vokietija), rugpjūčio 23 d. – su Krasnodaro „Lokomotiv“, o rugpjūčio 29 d. – su Uogrės „Ogre“. Rugsėjo 7-8 dienomis komanda dalyvaus turnyre Kėdainiuose.

Pirmojoje treniruotėje dalyvavo: Donatas Sabeckis, Eimantas Stankevičius, Ernestas Jonkus, Martynas Varnas, Danielis Baslykas, Paulius Danusevičius, Isaiah Armwoodas, Arminas Urbutis, Giedrius Staniulis, Jonas Paukštė, Kajus Leliukas, Vilius Slanina ir Mantas Litvinas.

Naująjį sezoną „Šiaulių“ vyrų komanda pradės rugsėjo 19 d. Alytuje, kur susitiks su vietos „Dzūkija“.