Lietuvių gretose 17 taškų surinko ir 8 kamuolius atkovojo Sintija Aukštikalnytė, Miglė Kisarauskaitė pridėjo 10 taškų, Gabijos Strolytės ir Evos Pernavaitės sąskaitose po 8 taškus.

Ukrainiečių komandoje galingą pasirodymą surengė Kateryna Koval pelniusi 26 taškus, atkovojusi 21 kamuolį ir surinkusi 34 naudingumo balus.

Rungtynes sunkiai pradėjusios lietuvės turėjo 7 taškų deficitą (7:0), o įpusėjus ketvirčiui skirtumas tapo dviženkliu (16:6). Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 12 taškų (22:10).

Prabėgus penkioms minutėms antrajame ketvirtyje ukrainietės turėjo 8 taškų pranašumą (23:15). Visgi Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė iki ilgosios pertraukos savąjį deficitą sumažino iki 4 taškų (29:25).

Trečiajame kėlinyje rezultato į savo pusę rezultato nepersvėrusios lietuvės vėl atsiliko dviženkliu skirtumu (42:32), o prieš lemiamą ketvirtį ukrainiečių pusėje buvo 8 taškų persvara (46:38).

Ukrainietėms toliau tolti neleidusios lietuvės likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos turėjo 5 taškų deficitą (48:43). Pradėjus tiksėti paskutinėms 60 sekundžių skirtumas sumažėjo iki 3 taškų ribos (48:45), tačiau lemiamos lietuvių atakos buvo nesėkmingos ir bendraamžės iš Ukrainos šventė pergalę (51:45).

Visas penkerias rungtynes pralaimėjusi Lietuvos merginų rinktinė B grupėje užėmė paskutinę vietą.

FIBA Challenger turnyras šiemet tapo neoficialiu Europos čempionatu ir pakeitė dėl koronaviruso neorganizuotas oficialiąsias Senojo žemyno pirmenybes. U16 merginų turnyras vyko 5 Europos miestuose, kuriuose rungėsi 29 komandos.

Lietuvės rungtyniavo San Fernando mieste Ispanijoje, taip pat turnyrai vyko Helsinkyje (Suomija), Matozinjose (Portugalija), Pieštianuose (Slovakija) bei Tbilisyje (Sakartvelas).