Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Sintija Aukštikalnytė pelniusi 13 taškų, atkovojusi 4 bei perėmusi 3 kamuolius ir surinkusi 9 naudingumo balus. Austėja Babraitis išsiskyrė efektyvumu – pelniusi 2 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 14 naudingumo balų.

Miglė Kisarauskaitė pridėjo 7 taškus, Viltė Adomaitytė 6 taškus, Evos Pernavaitės ir Brigitos Rimkevičiūtės (6 atk. kam.) sąskaitose po 5 taškus.

Vangokai rungtynes pradėjusios lietuvės praktiškai įpusėjus pirmajam ketvirčiui jau turėjo dviženklį deficitą (3:13), tačiau iki kėlinio pabaigos surengusios spurtą 12:3 jį stipriai sumažino (15:16).

Visgi, serbės savąjį pranašumą greitai vėl padidino iki 10 taškų (15:25). Per visą ketvirtį 8 taškus pelniusi Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė prieš ilgąją pertrauką leido Serbijai turėti net 25 taškų persvarą (23:48).

Trečiasis kėlinys vyko itin nerezultatyviai – lietuvės neleido serbėms toliau tolti, bet skirtumas tarp komandų sumažėjo tik minimaliai (31:55).

Paskutiniąsias 10 rungtynių minučių Serbijos merginos pradėjo spurtu 8:0, praktiškai panaikindamos intrigą rungtynėse (31:63). Serbės išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (44:68).

Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinė reabilituotis turės progą rugpjūčio 13 dieną rungtynėse su Ispanija, o turnyrą rugpjūčio 14 dieną baigs maču su Ukraina.

FIBA Challenger turnyras šiemet tapo neoficialiu Europos čempionatu ir pakeitė dėl koronaviruso neorganizuotas oficialiąsias Senojo žemyno pirmenybes. U16 merginų turnyras vyks 5 Europos miestuose, kuriuose rungsis 29 komandos.

Lietuvės rungtyniaus San Fernando mieste Ispanijoje, taip pat turnyrai vyks Helsinkyje (Suomija), Matozinjose (Portugalija), Pieštianuose (Slovakija) bei Tbilisyje (Sakartvelas).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)