Pernai pirmą sykį organizuotas ir Kėdainiuose vykęs vasaros krepšinio turnyras šiemet keliasi į sostinę. „Jeep“ arenoje dėl 13 tūkst. eurų vertės pagrindinio prizo susirems 6 komandos, kurių gretose nestigs ir krepšinio pasaulyje gerai žinomų vardų.

Štai titulą ginsiančioje „Arotena Oaks“ komandoje ir vėl bus galima išvysti brolius Darjušą ir Kšištofą Lavrinovičius, Simą Jasaitį ir Mindaugą Lukauskį, o „Contribee“ ekipoje savo meistriškumą demonstruos Tadas Rinkūnas, Evaldas Šaulys, Artūras Jomantas ir kiti krepšininkai.

Vieni iš ryškiausių „Bucket Network“ komandos veidų – Paulius Valinskas, Vaidas Čepukaitis ir Osvaldas Olisevičius, o „Lithuanian Players“ ekipoje pirmaisiais smuikais turėtų griežti Marius Valinskas, Grantas Vasiliauskas ir Arnas Beručka.

„Ufaith Hoops“ komandos gretas sudarys perspektyvus amerikietis Jordanas Smithas ir jauni bei ambicingi lietuviai, o „JL Electrified Youngsters“ ekipa į Vilnių atvyks iš Vokietijos.

Pirmame varžybų etape visos komandos sužais tarpusavyje, o dvi geriausios pateks į rugpjūčio 2 d. vyksiantį turnyro finalą.

Portale Delfi bus galima stebėti visas turnyro rungtynes, didžiąją dalį jų transliuos ir Delfi TV.

„Optibet Vasaros lygos“ kovas žiūrovams komentuos Rokas Grajauskas, Vaidas Čeponis ir Žilvinas Aleksandravičius.

Norintys turnyro kovas pamatyti gyvai taip pat kviečiami atvykti į „Jeep“ areną įsigijus bilietus.

„Optibet Vasaros lygos“ tvarkaraštis

Liepos 26 d., pirmadienis

Delfi TV 13:30 Contribee – Fantazijos.lt
Portale Delfi 16:00 Bucket Network - UFaith Hoops
Delfi TV 18:30 Arotena Oaks - JL Electrified Youngsters

Liepos 27 d., antradienis

Delfi TV 13:30 Contribee - UFaith Hoops
Portale Delfi 16:00 Fantazijos.lt - JL Electrified Youngsters
Delfi TV 18:30 Bucket Network - Arotena Oaks

Liepos 28 d., trečiadienis

Delfi TV 13:30 Bucket Network - JL Electrified Youngsters
Portale Delfi 16:00 UFaith Hoops - Fantazijos.lt
Delfi TV 18:30 Contribee - Arotena Oaks

Liepos 29 d. – laisva

Liepos 30 d., penktadienis

Delfi TV 13:30 Bucket Network - Fantazijos.lt
Portale Delfi 16:00 JL Electrified Youngsters - Contribee
Delfi TV 18:30 UFaith - Arotena Oaks

Liepos 31 d., šeštadienis

Delfi TV 14:00 Arotena Oaks - Fantazijos.lt
Portale Delfi 17:00 Contribee - Bucket Network
Delfi TV 20:00 UFaith - JL Electrified Youngsters

Rugpjūčio 1 d., laisva

Rugpjūčio 2 d., pirmadienis

Delfi TV 18:30 - 20:00 Finalas

Visos televizijos kanale Delfi TV transliuojamos rungtynės bus rodomos ir tiesiogiai portale Delfi.