Žalgiriečių pirmasis varžovas bus Vilerbano ASVEL klubas.

Kauniečiai pirmųjų rungtynių namuose negalėtų žaisti net teoriškai, nes rugsėjo 12 – spalio 3 dienomis „Žalgirio“ arenoje vyks pasaulio futsalo čempionatas.

Krepšinis į „Žalgirio“ areną sugrįš spalio 7 d., kai į Kauną atvyks Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkai.

Tuo metu „Barcelona“ su Šarūnu Jasikevičiumi ir visu lietuvišku trenerių štabu į Kauną užsuks kovo 11-ąją, tai bus Eurolygos 29-as turas.

Naujajame sezone Eurolygoje rungtyniaus 18 komandų. Lyginant su praėjusiu sezonu lygą paliko Valensijos „Basket“ ir Maskvos srities „Chimki“ komandos, o jas pakeitė Monako „AS Monaco“ ir Kazanės „Unics“ ekipos, su kuriomis žalgiriečiai paeiliui susitiks gruodžio mėnesį.

Dvigubų savaičių skaičius tvarkaraštyje vėl išaugo iki 7, o dvi savaitės, kai abu mačai bus žaidžiami išvykose, žalgiriečiams teko spalio mėnesį.

Dvigubų savaičių susitikimai laukia ir namuose. Lapkričio 16 ir 19 d. kauniečiai „Žalgirio“ arenoje priims Atėnų „Panathinaikos“ ir Stambulo „Fenerbahce“ komandas, o vasario 1 ir 4 d. į Kauną atvyks Tel Avivo „Maccabi“ ir Kazanės „Unics“ ekipos.

Per pirmąjį ratą, kuris baigsis gruodžio 30 d., „Žalgiris“ namuose sužais 9 rungtynes, o antroje sezono dalyje lauks 8 mačai savų žiūrovų akivaizdoje.

Kauno „Žalgirio“ tvarkaraštis Eurolygos reguliariajame sezone:

TurasDataVaržovasVieta
1spalio 1Vilerbano ASVELišvykoje
2spalio 7Sankt Peterburgo „Zenit“namuose
3spalio 13Belgrado „Crvena Zvezda“išvykoje
4spalio 15Pirėjo „Olympiacos“išvykoje
5spalio 21Miuncheno „Bayern“namuose
6spalio 26Tel Avivo „Maccabi“išvykoje
7spalio 29Stambulo „Anadolu Efes“išvykoje
8lapkričio 4Berlyno ALBAnamuose
9lapkričio 12Madrido „Real“išvykoje
10lapkričio 16Atėnų „Panathinaikos“namuose
11lapkričio 19Stambulo „Fenerbahce“namuose
12lapkričio 26Barselonos „Barcelona“išvykoje
13gruodžio 2Vitorijos „Baskonia“namuose
14gruodžio 10Maskvos CSKAnamuose
15gruodžio 15Monako „AS Monaco“namuose
16gruodžio 17Kazanės „Unics“išvykoje
17gruodžio 22Milano „AX Armani Exchange“namuose
18gruodžio 30Atėnų „Panathinaikos“išvykoje
19sausio 7Pirėjo „Olympiacos“namuose
20sausio 11Miuncheno „Bayern“išvykoje
21sausio 13Belgrado „Crvena Zvezda“namuose
22sausio 20Stambulo „Fenerbahce“išvykoje
23sausio 28Milano „AX Armani Exchange“išvykoje
24vasario 1Tel Avivo „Maccabi“namuose
25vasario 4Kazanės „Unics“namuose
26vasario 10Monako „AS Monaco“išvykoje
27vasario 24Madrido „Real“namuose
28kovo 3Berlyno ALBAišvykoje
29kovo 11Barselonos „Barcelona“namuose
30kovo 17Stambulo „Anadolu Efes“namuose
31kovo 23Vilerbano ASVELnamuose
32kovo 25Maskvos CSKAišvykoje
33balandžio 1Vitorijos „Baskonia“išvykoje
34balandžio 8Sankt Peterburgo „Zenit“išvykoje