Lietuvos devyniolikmečiai įspūdingu spurtu 15:2 pradėjo aštuntfinalio dvikovą, o šalto dušo nupilti jų varžovai per 10 minučių neperkopė 10 pelnytų taškų ribos.

Apsukų nemažinę G. Petrausko auklėtiniai įpusėjus dvikovai pirmavo dvigubai 46:23. Po didžiosios pertraukos skirtumas tik augo – didžiausias siekė net 45 taškus ir abejonių dėl nugalėtojo niekam nekilo.

Lietuva: Hubertas Pivorius 17, Ąžuolas Tubelis 13 (6 atk.k.), Mantas Rubštavičius 12, Jokūbas Rubinas 11, Edgaras Preibys ir Dominykas Stenionis po 9, Augustas Marčiulionis 7 (3 atk.k., 7 rez.p., 5 kl., 24 naud.b.), Liutauras Lelevičius 6, Radvilas Kneizys ir Motiejus Krivas po 4, Titas Sargiūnas ir Rokas Jocius po 2.

Iranas: Ali Shahryari 13, Parsa Fallahas 11.

Ketvirtfinalyje penktadienį lietuviai žais su viena iš turnyro favoričių Prancūzijos rinktine, kuri aštuntfinalyje 86:52 sutriuškino Malį ir apskritai žygiuoja be kluptelėjimų. Rezultatyviausias prancūzų gretose buvo Strasbūro SIG komandos įžaidėjas Jaysonas Tchicamboud, pelnęs 14 taškų ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Priminsime, kad 2019 metais pasaulio iki 19 metų čempionate lietuviai ir prancūzai susigrūmė dėl trečiose vietos, tačiau mūsų šalies atstovams teko pripažinti varžovų pranašumą. Laukia saldus kerštas?

Gedimino Petrausko treniruojama Lietuvos rinktinė čempionatą Latvijoje pradėjo A grupėje, kur užėmė antrąją vietą. Lietuviai pralaimėjo Kanadai, tačiau įveikė Senegalą ir Japoniją.