Šiose varžybose nerungtyniavo Haris Mujezinovičius, Frederickas House'as, Simas Jasaitis ir kojos traumą besigydantis Robertas Štelmaheris.

Pralaimėjusiems Saulius Dumbliauskas per 36 minutes pelnė 6 taškus (3/9 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Lietuvos rytui“: Matthew Nielsenas 23 (21 min.), Robertas Javtokas 21 (20 min., 11 atk. kam.), Andrius Šležas 19, Povilas Čukinas 14, Mindaugas Lukauskis 12, Tomas Delininkaitis 10, Sandis Buškevicas 8, Maurice’as Bakeris 2.

„Pirita“: Priitas Ilveris 17 taškų, Indrekas Reinbokas 13, Joosepas Pokla.

Dvyliktąjį pralaimėjimą BBL pirmenybėse patyrė Vilniaus „Sakalai“. Jie savo aikštelėje 85:92 (22:25, 23:24, 14:19, 26:24) nusileido Valmieros „Lačplėša alus“ krepšininkams.

Nugalėtojams Justas Česnavičius per 20 minučių pelnė 14 taškų (6/11 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

„Sakalai“: Martynas Gecevičius 14 taškų, Erikas Kučiauskas 13, Eligijus Redeckas, Rolandas Matulis ir Nerijus Strazdauskis po 10.

„Lačplėša alus“: Akselis Vairogas 24 taškai, Edgaras Rekis 15, Justas Česnavičius 14, Edijas Slesersas 13.

Talino „Dalkia/Nybit" – Šiaulių „Šiauliai" 65:97 (15:27, 16:32, 18:19, 16:19).

Aštuonioliktąją pergalę pasiekę šiauliečiai nepasigailėjo vienų lygos autsaiderių. Dar rungtynėms neįpusėjus svečių pranašumas pasiekė dvidešimt taškų, bet po pertraukos, į trečiąją turnyrinės lentelės vietą pakilusiems šiauliečiams, persvaros ženkliai padidinti nesisekė.

„Dalkia/Nybit": Tanelis Sokkas 15, Gregoras Arbetas 13, Alešas Živanovičius 12 (9 atk. kam.), Kristijanas Makke 12.

„Šiauliams": Artūras Jomantas 20, Tadas Klimavičius 15, Mantas Ruikis 10, Augenijus Vaškys 10.

Latvijos klubų derbyje sunkią pergalę iškovojo Ventspilio „Ventspils“ ekipa. Ji savo aikštelėje 93:91 (22:23, 21:19, 23:24, 27:25) palaužė Ainaro Bagatskio treniruojamus Rygos „Barons“ krepšininkus.

Nugalėtojams Marijonas Petravičius per 18 minučių pelnė 10 taškų (4/9 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Giedrius Gustas per 28 minutes pelnė 13 taškų (4/16 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Michailas Anisimovas per 23 minutes surinko 14 taškų (6/9 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Ventspils“: Rasheedas Brokenboroughas 19 taškų, Kristapas Purnis 14, Janis Blūmas 13, Martinas Skirmantas 12, Marijonas Petravičius 10.

„Barons“: Ainaras Bagatskis 22 taškai, Michailas Anisimovas, Stephenas Richas ir Artūras Bruninas po 14, Giedrius Gustas 13.

Kauno „Atletas“ šeštadienio rungtynėse patyrė skaudų pralaimėjimą. Kauniečiai savo aikštelėje 61:77 (18:21, 23:14, 12:22, 8:20) nusileido Tartu „Rock“ krepšininkams.

Kauniečiai atkovojo net 15 kamuolių daugiau už estus (45 prieš 30), tačiau koją pakišo 21 padaryta klaida.

„Atletas“: Robertas Stankevičius 11 taškų, Ridas Globys 10, Julius Mykolaitis ir Egidijus Mikalajūnas po 9.

„Rock“: J.S.Nashas 28 taškai (5 per. kam.), Tanelis Teinas 12, Martinas Viiaskas ir Vallo Allingusas po 10.