Olimpinio atrankos turnyro Viktorijoje starte Nicko Nurse'o auklėtiniai 97:91 nugalėjo graikus.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kai Kinijos atstovai nepataikė 8 metimų iš eilės, o aikštės šeimininkai padidino skirtumą iki 23 taškų.

Rezultatyviausias dvikovas žaidėjas vėl buvo Andrew Wigginsas. Buvęs pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas pelnė 20 taškų.

Kanada: Andrew Wigginsas 20, RJ Barrettas 16, Andrew Nicholsonas 14, Dwightas Powellas 12, Trey Lylesas, Nickeilas Alexanderi-Walkeris ir Luguentzas Dortas po 11.

Kinija: Mingxuanas Hu 24, Qi Zhou 12, Zijie Shenas 11.

Į pusfinalį kitoje turnyro Kanadoje grupėje žengė Turkijos rinktinė – 87:70 (17:14, 28:24, 18:16, 24:16) įveikė Čekijos krepšininkus ir iškovojo antrą pergalę.

Pirmoje turnyro dvikovoje turkai 95:86 nugalėjo Urugvajaus nacionalinę ekipą.

Čekai varžovams į atlapus rimčiau kibo tik pirmame kėlinyje, o vėliau Turkijos rinktinė ėmė tolti, didžiausias skirtumas tarp komandų buvo 19 taškų.

Turkija pralaimėjo kovą dėl kamuolių 37:42, tačiau atsigriebė nuo trijų taškų linijos – metė 46 proc. taiklumu (12/26), kai čekai – vos 26 proc. (6/23).

Turkija: Furkanas Korkmazas 20, Melihas Mahmutoglu 13, Ersanas Ilyasova 12, Cedi Osmanas 11.

Čekija: Tomas Satoransky 15, Janas Vesely 13, Patrickas auda 10, Ondrejus Balvinas 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)