Antro kėlinio viduryje rusai pirmavo 32:22, prieš pat pertrauką meksikiečiams pavyko deficitą apkarpyti iki 5 taškų.

Po pertraukos Meksika trečiame kėlinyje laimėjo atkarpą 13:0 bei išsiveržė į priekį 50:41. Prieš lemiamą ketvirtį Meksika turėjo 7 taškų pranašumą (50:43).

Ketvirtame kėlinyje rusai nesugebėjo perimti iniciatyvos ir patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą 64:72.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Pako Cruzas, pelnęs 21 tašką. Meksikietis Lietuvoje rungtyniavo 2019/2020 m. sezone.

Rusija: Antonovas Semionas 13, Andrejus Voronsevičius 11, Ivanas Ukhovas ir Michailas Kulaginas po 7 taškus.

Meksika: Francisco Cruzas 21 (7/9 dvit., 2/11 trit., 1/1 baud.), Gustavo Ayonas 11 (4/11 dvit., 3/4 baud., 7 atkov. kam.), Paulas Stollas 11 taškų.

Meksika antradienį 76:82 nusileido Vokietijai. Trečiadienį vakare į kovą stos turnyro šeimininkė, kuri susitiks su Brazilija. Pastaroji antradienį 83:57 sutriuškino Tunisą.

Splite, Kroatijoje, vykstančiame atrankos turnyre Rusijos rinktinė A grupėje ketvirtadienį dar susitiks su Vokietija.

B grupėje varžosi Tunisas, Kroatija ir Brazilija.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)