Snaiperis „Barcelonos“ gretose žais iki 2026-ųjų vasaros. A. Abrinesas Katalonijos komandoje rungtyniavo 2012-2016 m., vėliau įvyko ne itin sėkmingas jo persikėlimas į NBA, o 2019-aisiais jis sugrįžo į Barselonos ekipą.

Neseniai su „Barcelona“ jis iškovojo antrąjį Ispanijos čempionų titulą, savo kolekcijoje snaiperis turi ir du iškovotus Ispanijos taurės trofėjus.
Iš viso „Barcelonos“ komandoje A. Abrinesas sužaidė 404 rungtynes, o pasibaigus naujos sutarties galiojimui jis jau bus tapęs vienu iš daugiausiai mačų komandos gretose sužaidusių krepšininkų istorijoje.

Praėjusiame Eurolygos sezone A. Abrinesas vidutiniškai per rungtynes pelnė po 6,1 taško, Ispanijos lygoje jis rinko po 7,8 taško per rungtynes.

Tai jau antras žaidėjas, su kuriuo sutartį šią savaitę pratęsė „Barcelona“ – kiek anksčiau oficialiai paskelbta, kad bent iki 2024-ųjų komandoje liks aukštaūgis Sergi Martinezas. 22-ejų metų 206 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas pagrindinėje Barselonos ekipoje debiutavo tik šį sezoną ir joje spėjo sužaisti 54 rungtynes.