„Labai džiaugiamės pasiekę susitarimą su jaunu, tačiau jau labai patyrusiu ir puikiai mūsų lygą žinančiu treneriu. Ypatingai džiugu ir tai, kad Gediminas turi nemažai patirties dirbant su jaunimu, o savo kolekcijoje turi ir ne vieną medalį su skirtingo amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėmis, – naujuoju treneriu džiaugėsi sporto direktorius Virginijus Bulotas. – Manome, kad visos šios Gedimino savybės puikiai dera su mūsų klubo vizija ne tik auginti jaunuosius talentus, bet ir siekti kaip įmanoma aukštesnių komandinių laimėjimų.“

Treniruojant G. Petrauskui Kėdainių ekipa pasiekė vieną iš įsimintiniausių laimėjimų klubo istorijoje, kuomet 2011-2012 metų sezone Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre iškovojo bronzos medalius.

Tokį patį pasirodymą G. Petrauskas pakartojo ir 2015-2016 metų sezone, kai vadovavo „Šiauliams“. Su pastarąja komanda treneris triskart tapo Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionu. Stratego apdovanojimų kolekcijoje taip pat yra du bronzos ir vienas sidabro medalis su skirtingo amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėmis.

Šiuo metu naujasis „Nevėžio“ vyriausiasis treneris kartu su Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) rinktine ruošiasi pasaulio čempionatui, kuris liepos 3–11 dienomis vyks Latvijoje.

Primename, kad praėjusiame sezone Mariaus Kiltinavičiaus vadovaujamas Kėdainių klubas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) liko paskutinis dešimtas.