Po pirmosios rungtynių pusės Lenkija pirmavo 33:30, tačiau po ilgosios pertraukos Rusija trečią ketvirtį pradėjo laimėta atkarpa 14:0 ir atitrūko dviženkle persvara.

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai atsiliko 52:58. Ketvirtą ketvirtį sėkmingiau pradėjo Sergejaus Bazarevičiaus auklėtiniai, kurie po atkarpos 7:0 vėl atitrūko dviženkle persvara ir išsaugojo pergalingą pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Lenkija varžysis Kaune vyksiančiame olimpiniame atrankos turnyre B grupėje kartu su Slovėnija ir Angola.

Rusija olimpinio bilieto į Tokijų sieks Kroatijoje, kur atrankos turnyro B grupėje kovos su Vokietija ir Meksika.

Lenkija: Zyskowski 16, Kolenda 10, Michalak 9, Cel 6, Waczyński 5, Garbacz 5, Kulig 5, Balcerowski 3, Koszarek 2, Olejniczak 2 taškai.

Rusija: Mozgovas 20, Voroncevičius 16, Astapkovičius 10, Baburinas ir Gafurovas po 8, Strebkovas ir Kulaginas po 6 taškus.

Olimpinės atrankos krepšinio turnyras Kaune vyks birželio 29 – liepos 4 dienomis. Lietuvos rinktinė žais A grupėje su Venesuelos ir Pietų Korėjos komandomis.

Kitoje grupėje rungtyniaus Slovėnijos, Lenkijos ir Angolos krepšininkai.

Į pusfinalį pateks po dvi geriausias grupės komandas, būtent šiame etape galėtų susitikti Lietuvos ir Lenkijos rinktinės.

Tokijo olimpinės žaidynės vyks 2021 m. liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.