Buvo svarstomas klausimas dėl LKL ir lygos klubų dalyvavimo „Hoptrans 3x3“ turnyre.

Valdyba priėmė sprendimą, kad „Betsafe-LKL“ klubai, naudodami savo pavadinimą ir bet kokias asociacijas su „Betsafe-LKL“ čempionate dalyvaujančia ekipa ar pačios LKL, kaip organizacijos, įvaizdžiu, nedalyvaus jokiuose 3x3 krepšinio turnyruose, įskaitant ir „Hoptrans 3x3“.

Komandoms paliekama teisė dalyvauti trijulių krepšinio turnyruose, tačiau naudojant bet kokį kitą, su „Betsafe-LKL“ klubu bei lyga asociacijų neturintį pavadinimą.

LKL Valdybos posėdyje taip pat buvo pristatytas ir naujasis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) formatas.

Dėl patekimo tarp 8 stipriausių turnyro ekipų kovos tik „Betsafe-LKL“ čempionato komandos.

4-10 vietas 2020-21 m. „Betsafe-LKL“ sezone užėmusios komandos bei kitame sezone prisijungsianti „Jonava“ bus suskirstytos į du krepšelius ir kovos dėl patekimo į ketvirtfinalius.

Valdybos posėdyje taip pat patvirtinta, kad LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas šias pareigas užims iki birželio 30 d. Nuo liepos 1 d. šias pareigas laikinai, iki kol bus paskirtas naujasis lygos vadovas, perims LKL generalinio direktoriaus pavaduotoja-sporto direktorė Rasa Liuimienė.

Keičiantis 2021-2022 m. sezono „Betsafe-LKL“ čempionato sistemai – iš keturių į trijų ratų – ištraukti trečiojo rato namų-išvykos aikštės nustatymo burtai.

Prienų „CBet“ sužais 5-erias rungtynes namuose, 5-erias išvykoje, Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ – 6/4, „Šiauliai“ – 5/5, Klaipėdos „Neptūnas“ – 6/4, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – 5/5, Vilniaus „Rytas“ – 6/4, Alytaus „Dzūkija“ – 5/5, „Jonava“ – 6/4, Utenos „Juventus“ – 5/5, Panevėžio „Lietkabelis“ – 6/4.

Kauno „Žalgiris“, kaip ir buvo skelbta anksčiau, visas trečiojo rato dvikovas žais išvykoje.

Kadangi reguliariojo sezono mačų skaičius sumažės, tam, kad įvykdyti sutartinius įsipareigojimus LKL partneriams, yra išplečiamos atkrintamosios varžybos: ketvirtfinalyje ir pusfinalyje bus žaidžiama iki 3, finaluose – iki 4 pergalių.