Pirmose finalo rungtynėse „Anadolu Efes“ laimėjo 111:71, o antrose kova vyko bent tris kėlinius. Prieš ketvirtą kėlinį Eurolygos čempionai pirmavo 64:56, bet paskutinę 10 minučių atkarpą laimėjo 31:17 ir šventė dar vieną pergalę. Po jos serijoje iki keturių pergalių „Anadolu Efes“ pirmauja 2:0.

Nugalėtojams 27 taškus pridėjo Rodrigue’as Beaubois, 23 pridėjo Vasilije Micičius. Buvusio žalgiriečio sąskaitoje 7 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai. „Fenerbahče“ klubui 14 taškų pelnė Nando De Colo, 13 pridėjo Marko Guduričius.

Edgaras Ulanovas rungtynėms nebuvo registruotas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)