Beveik visas rungtynes sąlygas diktavusi „Valencia“ kelis kartus buvo susikrovusi 12 taškų pranašumą, o po dviejų kėlinių pirmavo 43:34. Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Baskonia“ puolėjas Achille Polonara tritaškiu sumažino skirtumą iki 2 taškų (73:75), tačiau paskutinis žodis priklausė šeimininkų pergalę trimis taškais įtvirtinusiam „Valencia“ lyderiui Nikola Kaliničiui.

R. Giedraitis paskutinėse rungtynėse per 32 minutes surinko 10 taškų (5/7 dvitaškių, 0/4 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius. Tadas Sedekerskis aikštėje praleido 12 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių).

„Baskonia“ lietuviams šis pralaimėjimas reiškė sezono pabaigą, o „Valencia“ Ispanijos „Liga ACB“ pusfinalyje susitiks su reguliariojo sezono nugalėtojais Madrido „Real“.

„Valencia“: Nikola Kaliničius 18, Mike‘as Tobey 13, Louisas Labeyrie 12.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 16, Achille Polonara 15, Alecas Petersas 12, Rokas Giedraitis 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)