Nuo antrojo kėlinio iniciatyvą perėmę AEK krepšininkai įpusėjus dvikovai pirmavo 5 taškais, o po didžiosios pertraukos skirtumą padidino iki 15 taškų.

Jei varžovai ir galvojo apie intrigos atkūrimą paskutiniame ketvirtyje, tai tas mintis aikštės šeimininkai labai greitai išblaškė – likus žaisti 3 min. AEK persvara perkopė 20 taškų ribą (105:84).

Nuo atsarginių žaidėjų suolo kilęs Jonas Mačiulis per 21 min. pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Nesulaikomas Atėnų ekipoje buvo Darylas Maconas. 26 min. žaidusio gynėjo sąskaitoje net 42 taškai (5/5 dvitaškiai, 9/11 tritaškiai, 5/6 baudos). Prie pergalės 14 taškų prisidėjo Yanikas Moreira, po 12 – Nikos Gkikas ir Konstantinas Gontikas.

„Promitheas“ ekipoje išsiskyrė Gianas Clavellas, taip pat sužaidęs įspūdingas rungtynes. Jis per 36 min. pelnė 45 taškus.

Dėl Graikijos čempionų vardo grumiasi Atėnų „Panathinaikos“ ir „Lavrio“ komandos. PAO serijoje pirmauja 1-0.