Po dviejų kėlinių 6 taškų deficitą (38:44) turėję svečiai trečio kėlinio pradžioje Kevino Pangoso ir Tariko Blacko pastangomis surengė įspūdingą spurtą ir sumažino atsilikimą iki minimumo (52:53).

Tačiau taikliais metimais atsakęs CSKA lyderis Willas Clyburnas vėl sugrąžino šeimininkams 6 taškų persvarą (70:64). Ketvirtame kėlinyje CSKA laimėjo atkarpą 18:9 ir padidinusi savo persvarą iki 15 taškų pasiuntė „Zenit“ ekipą į nokdauną.

Nugalėtojų gretose spindėjo W. Clyburnas. Jo sąskaitoje 24 taškai (4/5 dvit., 5/7 trit., 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Zenit“ ekipai K. Pangosas surinko 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

CSKA: Willas Clyburnas 24, Danielis Hackettas 16, Darrunas Hilliardas 15, Johannesas Voigtmannas 14, Nikita Kurbanovas 10.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 15, Willas Thomasas ir Billy Baronas po 13, Alexas Poythressas 10.

Ketvirtosios serijos iki trijų pergalių rungtynės vyks pirmadienį Maskvoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)