Lietuvio atstovaujams klubas antrose serijos iki trijų pergalių rungtynėse namuose 92:80 (22:26, 17:21, 25:18, 28:15) įveikė absoliutų reguliariojo sezono nugalėtoją Atėnų „Panathinaikos“.

AEK krepšininkai, kurie pirmąjį mačą pralaimėjo 72:78, antrame kėlinyje atsiliko net 15 taškų skirtumu (30:45), tačiau nepalūžo, atsakė atkarpa 32:13 ir persvėre rezultatą savo naudai (62:58) bei perėmė dvikovos kontrolę.

Prie to svariai prisidėjo itin solidų pasirodymą surengęs 36-erių metų J. Mačiulis, kuris per 26 minutes sumetė 10 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 1/2 bauda) ir sugriebė 11, o jam būnant aikštėje AEK pranoko PAO 17 taškų.

Nugalėtojams 23 taškus pridėjo Darylas Maconas, 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pasiūlė Yannickas Moreira.

Svečiams 18 taškų pelnė Ioannis Papapetrou, 14 – Howardas Sant-Roosas.

Tuo metu buvęs žalgirietis Aaronas White'as per 25 min. 30 sek. sukrapštė 4 taškus, tačiau jam esant ant parketo PAO savo oponentams neprilygo net 21 tašku.

Kitoje pusfinalio poroje kapojasi Patrų „Promitheas“ ir Lavrijo „Lavrio“ komandos. Kol kas serijoje priekyje patriečiai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)