Antradienį svečiuose dominavę Dimitrio Prifčio auklėtiniai vos neprisižaidė.

Nė sykio per pagrindinį rungtynių laiką nepirmavę šeimininkai pataikė vos 3 tritaškius iš 19 (15 proc.) ir vienu metu atsiliko 19 taškų skirtumu.

Paskutinio kėlinio pabaigoje Jevgenijaus Pašutino treniruojama komanda staiga atkuto ir spurtavo 13:0, paskutinę minutę išlygindama svarstykles.

UNIKS išsaugojo galimybę išplėšti pergalę paskutiniu metimu, bet Isaiah Canaano bandymą blokavo Mindaugas Kuzminskas.

Vis dėlto Kazanės atstovai atsipeikėjo pratęsime ir nugalėjo rezultatu 98:87 (29:16, 17:16, 23:22, 10:25, 19:8).

M. Kuzminskas buvo efektyviausias pralaimėtojų gretose. Kapitono pareigas iš traumuoto tautiečio Manto Kalniečio perėmęs puolėjas žaidė net 41 min. ir pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei užsitarnavo 22 naudingumo balus.

Rezultatyvesnis buvo tik 24 taškus surinkęs, bet lemiamu metu pro šoną šaudęs Kevinas Hervey (1/7 tritaškių).

UNIKS ekipa aiškiai išreikštų lyderių neturėjo: dviženklį taškų skaičių surinko šeši krepšininkai.

Reguliariajame sezone abi ekipos fiksavo identišką rezultatą (18/6), bet antrą vietą turnyro lentelėje užėmė ir namų aikštės pranašumą atkrintamosiose varžybose įgavęs buvo „Lokomotiv“, tarpusavio rungtynėse dusyk pranokęs UNIKS.

Ketvirtfinalio serijoje „geležinkeliečiai“ 2-0 eliminavo Maskvos srities „Chimki“, Tatarstano atstovai tokiu pačiu santykiu užbaigė Zeliona Guros „Enea Zastal“ pasirodymą.

Antrosios pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės ketvirtadienį vėl vyks Krasnodare.

Kitame pusfinalyje titulą ginantis Maskvos CSKA 1-0 pirmauja prieš reguliaraus sezono nugalėtoją Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey 24, Mindaugas Kuzminskas 14, Willas Cummingsas 13, Sergejus Dolininas 8;

UNIKS: Jamaras Smithas ir Johnas Brownas – po 19, Okaro White'as 17 (13 atk. kam., 9 – puolime, 5 rez. perd.), Pavelas Antipovas 15.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)