Ispanijos ACB lygos rungtynėse svečiuose „Barca“ (30/4) net 109:58 (21:21, 33:4, 23:22, 32:11) sutriuškino Sevilijos „Real Betis“ (11/23) klubą.

Katalonai įspūdingai spurtavo antrame kėlinyje, kuris prasidėjo esant lygiam rezultatui – 21:21. Atkarpą net 30:2 laimėję svečiai dar iki didžiosios pertraukos išsklaidė bet kokius klausimus dėl mačo nugalėtojo – 54:25.

Tačiau reikliojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai neatsipalaidavo ir tada, kai pergalė jau buvo jų kišenėse.

Barselonos atstovai iš viso pataikė net 17 tritaškių iš 29-ių (59 proc.), kai jų varžovai įskraidino vos 4-is iš 25-ių (16 proc.).

Nugalėtojams Alexas Abrinesas surinko 20, Victoras Claveras – 14, o Kyle'as Kuričius – 12 taškų.

„Barca“ turnyro lentelėje ir toliau tvirtai žengia antra – iškart už Madrido „Real“ (32/1) nugaros.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)