Nuo pirmų atakų svečiai diktavo savo taisykles. „Žalgiris“ per pirmas 10 minučių pranašumą kūrėsi taikliais tolimais metimais. Po pirmojo kėlinio 21:13. pirmavo kauniečiai.

Antrajame kėlinyje kauniečiai ir toliau demonstravo puikų pataikymą. Žalgiriečiai pridėjo dar penkis taiklius tritaškius ir antrą kėlinį baigė turėdami užtikrintą 15 taškų pranašumą (47:32).

Po ilgosios pertraukos svečių iš Kauno tempo nemažino. Antrą rungtynių pusę pradėjo 10:0 po kurios „Pieno žvaigždes“ jėgų atsitiesti jau neturėjo (73:43). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, kuriame kauniečiai jautėsi daugiau nei užtikrinai.

„Žalgirio“ komanda „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo 11-tą pergalę iš eilės, Pasvalio ekipa patyrė 7-ą pralaimėjimą paeiliui.

Po šio mačo tapo aišku, kad Pasvalio ekipa nebepakils aukščiau 8-osios vietos ir atkrintamųjų serijoje kovos būtent su „Žalgiriu“.

Šios dvi komandos susitiko prieš savaitę Kaune, kur šeimininkai svečius iš Pasvalio pranoko net 107:83. Ankstesnės šių ekipų akistatos taip pat baigėsi žalgiriečių pergalėmis (95:76, 81:67).

Pasvalio ekipai tai buvo paskutinė kova reguliariajame čempionate.

„Žalgiris“: M.Grigonis 20, L.Lekavičius 14, T.Walkupas 10 (5 rez. perd., 3 per. kam.), N.Hayesas 9 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 8 (5 rez. perd.), A.Milaknis 6, K.Lukošiūnas 6, A.Rubitas 6 (2 per. kam.), M.Blaževičius 5 (5 atk. kam., 2 per. kam.), M.Gebenas 4 (2 per. kam.), P.Garino 3, P.Jankūnas 2.

„Pieno žvaigždės“: E.Želionis 15 (5 atk. kam.), P.Petrilevičius 13 (54 atk. kam., 4 rez. perd.), Y.Frank 10 (7 atk. kam.).