„Juventus“ ekipa laimėjo visus 4 tarpusavio komandų susitikimus.

Rungtynės prasidėjo itin aukštu tempu. Abi komandos keitėsi sėkmingais epizodais puolime, todėl nei viena ekipa didesnio pranašumo nesusikūrė – „Juventus“ pirmjąjį ketvirtį laimėjo 4 taškų skirtumu (24:20).

Antrajame kėlinyje komandų rezultatyvumas nemažėjo,tačiau fantastiškas „Dzūkijos“ taiklumas leido laimėti kėlinį 5 taškų skirtumu ir į didžiąją pertrauką išeiti pirmaujant minimaliu skirtumu (47:48).

Antroji rungtynių dalis sėkmingiau susiklostė uteniškiams. Ignas Vaitkus pelnė 6 taškus iš eilės ir užkūrė „Juventus“ puolimo mašiną, kuri pirmą kartą šios dienos rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą (67:57). Vis tik taiklus Tado Rinkūno tolimas metimas kėlinio pabaigoje leido „Dzūkijai“ sušvelninti atsilikimą iki 8 taškų (73:65).

Ketvirto kėlinio pradžioje darbo ėmesi „Dzūkijos“ komandos kapitonas Artūras Jomantas. Jis pelnė 8 taškus iš eilės ir sumažino „Dzūkijos“ atsilikimą iki 2 taškų (75:73). Į tai „Juventus“ atsakė spurtu 11:2 ir dar kartą įgijo dviženklį pranašumą (86:75).

Nikola Vaslijevo auklėtiniams jėgų surengti dar vieną spurtą nepakako, o aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 97:86.

Utenos ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Ignas Vaitkus. Gynėjas pelnė 21 tašką. Jam puikiai talkino Žygimantas Skučas, kuris pridėjo 18.

„Dzūkijos“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Vytenis Čižauskas ir Simas Jasaitis, atitinkamai pelnę po 16 taškų.

Su šia pergale, „Juventus“ nutraukė 3-ijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Juventus“:Ignas Vaitkus 21, Žygimantas Skučas 18, Mindaugas Kupšas 12, Vaidas Čepukaitis 10.

Dzūkija“:Vytenis Čižauskas ir Simas Jasaitis po 16, Artūras Jomantas 15 (7 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 10.