Prieš rungtynes rungtynes 3-ioje vietoje buvę „Lokomotiv“ krepšininkai žinojo, kad pergalė Kazanėje leistų jiems pasilypėti vienu laipteliu aukštyn. Be kelių pagrindinės sudėties krepšininkų žaidusi „Unics“ ekipa svečiams rimčiau priešinosi tik pirmame kėlinyje, o po to įsibėgėjusi Krasnodaro ekipa nuosekliai didino savo pranašumą. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 46:37, o po trijų kėlinių jų persvara siekė 24 taškus (75:51). Paskutinis kėlinys virto paprasčiausiais formalumais ir didesnės įtakos rungtynių baigčiai neturėjo.

M. Kuzminskas nugalėtojams per 30 minučių pelnė 17 taškų (2/6 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. M. Kalnietis prie „Lokomotiv“ pergalės prisidėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/2 trit.) ir 7 rezultatyviais perdavimais. 34-erių lietuvis aikštėje praleido 29 minutes.

„Unics“: Pavelas Sergejevas 25, Aleksandras Razumovas 18, Jevgenijus Kolesnikovas 14.

„Lokomotiv“: Drew Gordonas 19, Mindaugas Kuzminskas 17, Willas Cummingsas 14, Nigelas Williamsas-Gossas 13, Andrejus Martyukas 10.

Kitose rungtynėse 4 vietą čempionate užėmusi Maskvos CSKA (17/7) 85:84 palaužė 5-oje pozicijoje finišavusią Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (14/10) ekipą, Maskvos srities „Chimki“ (12/12) 80:84 nusileido Saratovo „Avtodor“ (10/14) komandai, Talino „Kalev“ (9/15) 94:89 nugalėjo Krasnojarsko „Enisey“ (6/18), o Minsko „Tsmoki-Minsk“ (3/21) 109:74 sutriuškino „Astana“ (6/18) ekipą.

Po reguliaraus sezono Vieningoje lygoje pirmą vietą užėmė Sankt Peterburgo „Zenit“ (20/4)su Artūru Gudaičiu. Ketvirtfinalyje „Zenit“ susitiks su Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (10/14), kurioje žaidžia Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas.

„Lokomotiv“ atkrintamosiose varžybose susikaus su 7-oje pozicijoje likusia Maskvos srities „Chimki“ ekipa.