Daugiau nei pirmas tris minutes Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai nesugebėjo sužaisti rezultatyviai, tuo metu Kėdainių krepšininkai atakavo kur kas sėkmingiau ir rungtynes pradėjo spurtu 7:0.

Klaipėdiečių gretose iniciatyvos ėmėsi Žygimantas Janavičius, jis pelnė penktis taškus iš eilės ir pažadino komandos draugus, tačiau to neužteko, jog po pirmųjų 10 minučių svečiai rezultatą persvertų į savo pusę. Po pirmojo kėlinio „Neptūno“ komanda atsiliko 22:16.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo labai aktyviai, per antrą ketvirtį abi ekipos kartu pelnė 46 taškus (26:20), tačiau šeimininkai persvartą išlaikė savo rankose ir į pertrauką išėjo turėdami solodų 12 taškų pranašumą (48:36).

Trečią kėlinį šeimininkai nemažinon tempo ir naudojosi kiekviena galimybe bei didino savo pranašumą. Po 30 rungtynių minučių švieslentėje rezultatas fiksafo užtikrintą „Nevėžis-Optibet“ pranašumą 70:54.

Ketvirtojo kėlinio metu klaipėdiečiai bandė mažinti atsilikimą, tačiau Kėdainių komanda sėkmingai atlaikė svečių bandymą spurtuoti ir pasiekė užtikrintą pergalę namų arenoje.

„Nevėžis-Optibet“: D. Vilys 20, J. Kazakauskas 17, R. Freire Luz 16 taškų.

„Neptūnas“: Ž. Janavičius 20, D. Gailius 12, M. Mažeika 8 taškai.

Sekmadienio vakarą Panevėžyje vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai iškovojo 19-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio „Lietkabelio“ (19/9) krepšininkai įveikė Prienų „CBet“ (11/17) ekipą. Panevėžiečiai šventė pergalę po pratęsimo 87:79 (20:17, 14:21, 21:17, 20:20; 12:4).

Rungtynės prasidėjo svečių šaltu dušu panevėžiečiams – „CBet“ spurtavo 10:2, tačiau pranašumo išsaugoti nesugebėjo. N. Čanako auklėtiniai taškus rinko varžovų baudos aikštelėje ir po pirmojo kėlinio pirmavo 3 taškų persvara (20:17). Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliais Emmanuelio Lecomte tritaškiais, kurie leido „CBet“ išsiveržti į priekį (22:26). Trapią, 4 taškų persvarą, Manto Šerniaus auklėtiniai išsaugojo ir iki didžiosios pertraukos (34:38).

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai tragiškai atakavo iš toli (2 taiklūs tolimi metimai iš 13), tačiau išprovokavo net 12 Prienų ekipos klaidų.

Po didžiosios pertraukos rungtynėse atkaklumo netrūko – abi komandos žaidė fizišką krepšinį ir nei vienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo. Paulius Valinskas trečiajame kėlinyje pelnė 9 taškus ir buvo pagrindinis faktorius, kuris leido „Lietkabeliui“ prisivyti varžovą (55:55).

Paskutinysis ketvirtis klostėsi taškas į tašką. Taiklus Gyčio Masiulio tritaškis kėlinio pabaigoje sukrovė 6 taškų pranašumą aikštės šeimininkams (75:69), tačiau į tai Prienų ekipa atsakė 2 tolimais metimais ir rungtynėse prireikė pratęsimo.

Pratęsimo metu abi komandos keitėsi sėkmingais epizodais puolime, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė N. Čanako auklėtiniai šventė pergalę.

Panevėžio ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Paulius Valinskas. Gynėjas pelnė pelnė 23 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)