„Valencia“ žengė žingsnį Eurolygos ketvirtfinalio link, tačiau vietą atkrintamosiose varžybose garantuos tik palanki Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipos rungtynių su Tel Avivo „Maccabi“ (penktadienį) ir Atėnų „Panathinaikos“ (pirmadienį) baigtis.

Valensijos ekipai duris į stipriausiųjų aštuonetą atvertų bet vienas „Zenit“ pralaimėjimas per dvejas likus rungtynes.

Jei pirmoje rungtynių dalyje inciatyva buvo Valensijos žaidėjų rankose, tai po didžiosios pertraukos ją perėmė svečiai iš Vitorijos.

„Baskonia“ trečiame kėlinyje pirmavo 9 taškais (56:47), tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo išlyginti žaidimą.

Atkakli kova taškas į tašką vyko visą ketvirtą kėlinį. Likus žaisti 2 min. iki rungtynių pabaigos „Valencia“ pirmavo 78:74, tačiau intrigą grąžino itin svarbų tritaškį pataikęs T. Sedekerskis (78:77).

Vis dėlto paskutinė minutė sėkmingiau prasidėjo aikštės šeimininkams, kurie nuo baudų metimo linijos sugebėjo padidinti savo persvarą iki 83:77.

„Baskonia“ baltos vėliavos nekėlė – pasinaudodami Valensijos komandos klaidomis, dvitaškį pataikė Alecas Petersas, o paskui du baudų metimus realizavo T. Sedekerskis (83:81).

Vis dėlto lemiamu momentu Pierria Henry prametė abu baudų metimus ir „Valencia“ po pergalę įtvirtinančio Bojano Dubljevičiaus dvitaškio triumfavo 86:81.

„Baskonia“ komandai R. Giedraitis per 30 min. pelnė 17 taškų (1/3 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, dukart prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

T. Sedekerskis per 31 min. pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, dukart prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

„Valencia Basket“: Derrickas Williamsas 16, Klemenas Prepeličius 14, Mike'as Tobey 13, Nikola Kaliničius 12, Bojanas Dubljevičius 11.

Baskonia“: Pierria Henry 19, Rokas Giedraitis 17, Achille Polonara 16, Zoranas Dragičius 10, Tadas Sedekerskis 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)