Karališkasis ispanų klubas pirmavo nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės, varžovams nė neleisdamas pagalvoti apie intrigą pabaigoje.

Prie to prisidėjo ir įspūdingas spurtas 15:0 paskutinio ketvirčio pradžioje, o didžiausias skirtumas rungtynėse buvo pasiektas paskutinę dvikovos minutę – 26 taškai.

Turnyro lentelėje „Real“ aplenkė jau anksčiau vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusius „Fenerbahče“ krepšininkus ir pakilo į 6-ą vietą.

Fenerbahče“: Nando De Colo 23 (27 naud.b.), Lorenzo Brownas 16, Marko Guduričius 7.

Real“: Fabienas Causeuras 20, Gabrielis Deckas 19, Nicolas Laprovittola 18 (20 rez.p., 29 naud.b.), Sergio Llullas 8, Walteris Tavaresas, Trey Thompkinsas ir Rudy Fernandezas po 6.

Priešpaskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Maskvos CSKA (23-10) savo aikštėje 88:70 (18:15, 24:21, 16:24, 30:10) nugalėjo Vilerbano ASVEL (13-21) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje ASVEL persvėrė rezultatą savo naudai 58:60, tačiau pylos gavę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai parodė, kad nelinkę taip juokauti.

Įpusėjus paskutiniame ketvirčiui Rusijos čempionai surengė spurtą 18:0 ir sudėjo visus taškus šioje dvikovoje.

Tai buvo 5-ą iš eilės CSKA pergalė. Reguliarųjį sezoną maskviečiai užbaigs kitą savaitę, balandžio 14 dieną, dvikova namie su Atėnų „Panathinaikos“.

CSKA: Iffe Lundbergas 23 (30 naud.b.), Michaelis Ericas 21 (27 naud.b.), Johannesas Voigtmannas 13.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 23, Norrisas Cole'as 15.

Berlyne vykusiame mače intriga nė kiek nekvepėjo – vietos ALBA (12-22) komanda 81:58 (24:22, 25:8, 17:16, 15:12) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-24).

Antrame kėlinyje 10:0 spurtavę aikštės šeimininkai tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir skirtumą iki pabaigos tik didino.

ALBA: Peytonas Siva 17, Simone Fontecchio 13, Marcusas Erikssonas 12.

„Crvena Zvezda“: Marko Simonovičius 12, Jordanas Loydas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)