Kanariečiai svečiuose 77:82 (21:20, 5:24, 20:10, 31:28) neatsilaikė prieš „Monaco“ klubą ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0:1.

„Gran Canaria“ po dviejų kėlinių turėjo net 18 taškų deficitą (26:44), tačiau po didžiosios pertraukos sugebėjo priartėti iki trijų taškų. Vis dėlto galutinio mačo lūžio atvykėliams iš Ispanijos įvykdyti nepavyko.

Las Palmo komandos gretose pastebimas buvo Tomas Dimša, kuris pasižymėjo 14 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/4 baudos), 1 atkovotu kamuoliu ir 1 rezultatyviu perdavimu bei liko antras pagal rezultatyvumą.

Jis nusileido tik Matthew Costello, sumetusiam 22 taškus.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Robas Gray'us.