Geriausių sezonų žaidėjų penketą, taip pat geriausiai besiginantį, jaunąjį bei labiausiai patobulėjusį žaidėją rinko visos lygos komandos.

Į geriausių sezono žaidėjų penketuką pateko vidurio puolėjas Aurelijus Pukelis (Šakių „Vytis“), gynėjai Linas Lekavičius („Šilutė“) ir Ignas Razutis („Telšiai“) bei puolėjai Mantas Ruikis („Gargždai“) ir Darius Tarvydas (Jonavos „CBet“).

A. Pukelis buvo išrinktas reguliariojo sezono naudingiausiu krepšininku. Jis vidutiniškai rinko po 17,1 taško ir 22,5 naudingumo balo.

D. Tarvydas reguliariajame sezone rinko po 16,8 taško ir 22 naudingumo balus, Mantas Ruikis – po 17,2 taško, Linas Lekavičius – po 12,4 taško ir 5,6 rezultatyvaus perdavimo, Ignas Razutis – po 10,5 taško ir 7 rezultatyvius perdavimus.

I. Razutis taip pat buvo išrinktas geriausiai besiginančiu krepšininku. Jis perimdavo po 2,1 kamuolio ir lygoje pagal šį rodiklį užėmė antrąją poziciją. Plungiškis geriausiai besiginančio žaidėjo apdovanojimą laimėjo ir 2019 metais.


Geriausiu jaunuoju krepšininku (gimę 2001 m. ir vėliau) išrinktas Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ įžaidėjas 19-metis Adomas Sidarevičius, kuris šį sezoną vidutiniškai pelnė po 9,8 taško, atliko po 4,4 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 3 kamuolius ir įsirašė po 10,4 naudingumo balo.

Labiausiai patobulėjusiu lygos krepšininku išrinktas kitas „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkas Nojus Mineikis. Jis praėjusį sezoną rinko po 9,4 taško, 4,4 atkovoto kamuolio ir 8,6 naudingumo balo, o šį sezoną krepšininko rodikliai pakilo iki 13,8 taško, 7,4 sugriebto kamuolio ir 16,8 naudingumo balo.

Geriausiu 2020-2021 metų sezono teisėju tapo Šarūnas Gabrilavičius.

Primename, jog finalo ketverto MVP tapo nugalėtojos Jonavos „CBet“ krepšininkas Edvinas Šeškus.