Kauno „Žalgiris“ (16-17) dvigubą Eurolygos savaitę baigė pralaimėjimu – išvykoje Lietuvos čempionai paskutinėmis rungtynių akimirkomis 70:71 (22:21, 14:16, 18:20, 16:14) nusileido Miuncheno „Bayern“ (20-13) ekipai.

Bavarams ši pergalė atnešė kelialapį į atkrintamąsias varžybas, „Bayern“ tapo pirmąją Eurolygos ketvirtfinalį pasiekusia Vokietijos ekipa istorijoje.


„Mums tai buvo 16-os rungtynės per 34 dienas. Nežinau, kaip mums tai pavyko. Mes neturėjome laiko treniruotis, turėjome traumuotų žaidėjų, važinėjome po visą Europą be jokio pasigailėjimo, – po rungtynių su „Žalgiriu“ kalbėjo A. Trinchieri. – Jaučiu, kad ši žaidėjų grupė yra kažkas ypatingo. Pradžioje mums buvo prognozuojama 16-17 vietos Eurolygos galutinėje turnyro lentelėje. Galbūt mes „neblizgame“ žaidimu, tačiau sugebėjome pasistatyti kopėčias ir išlipti iš mums iškastos duobės. Galbūt toks mūsų likimas“.

Italas dievagojosi, kad nekeistų nė vieno iš savo komandos narių: „Tokie mes esame. Tikrai nesame geriausio sportinės formos. Tikrai nežaidžiame gerai. Visa tai sudėjus didžiuojuosi, kad mano komanda surado būdų, kaip laimėti rungtynes su „Žalgiriu“. Tikiu, kad tai yra istorinė pergalė ne tik „Bayern“ ekipai, bet ir Vokietijos krepšiniui“.


A. Trinchieri atkreipė dėmesį, kad šį sezoną ekipa pajautė ir stiprią COVID-19 įtaką.

„Visi žaidėjai atvyko į Miuncheną, kad atiduotų viską, ką gali geriausio. Wade'as Baldwinas atvyko po 12 minučių vidurkio žaidimo Pirėjo „Olympiakos“ komandoje, Jalenas Reynoldsas žaidė po 13 minučių Tel Avivo „Maccabi“, o Vladimiras Lučičius apskritai žaidžia geriausią savo sezoną karjeroje. Visi lipa per savo galimybių ribas. Mes esame toks „purvinasis tuzinas“ ir esame patenkinti, kad tokie esame“, – kalbėjo jis.

Paskutines Eurolygos reguliariojo sezono rungtynes „Bayern“ balandžio 9 dieną žais išvykoje su Šarūno Jasikevičiau treniruojama „Barcelona“.

Standings provided by SofaScore LiveScore