Namuose žaidę graikai laimėjo po pratęsimo rezultatu 86:83 (15:26, 14:20, 20:13, 21:11, 16:13).

17-ą susitikimo minutę Ettore Messinos auklėtiniai buvo priekyje 20 taškų skirtumu, bet antroje rungtynių dalyje padėtis ėmė keistis.

Prabilus toliašaudei artilerijai, „Panathinaikos“ ėmė tirpdyti atsilikimą, kol likus žaisti 14 sek. iš jo beliko 2 taškai.

Tuomet iniciatyvos ėmėsi vasario pabaigoje klubą papildęs ir atgaivinęs Mario Hezonja. Kroatas individualiu prasiveržimu įveikė trijų varžovų gynybą ir nukėlė kovą į pratęsimą.

Papildomą atkarpą puolėjas pradėjo tritaškiu, o kraujo skonį pajutę jo komandos draugai užbaigė darbą. Likus 5 sek. iki finalinės sirenos Luigi Datome tritaškiu dar galėjo išlyginti santykį, bet jo metimas skriejo pro šalį.

Trečią pralaimėjimą per ketverias pastarąsias rungtynes patyręs Italijos klubas smuktelėjo į penktą vietą (20/13), PAO žengia 15-as (11/20).

Būtent su Atėnų ekipa kitą ketvirtadienį pasirodymą šio sezono Eurolygoje užbaigs Kauno „Žalgiris“.

„Olimpia“ paskutiniame ture namuose priims Stambulo „Anadolu Efes“.

„Panathinaikos“: Mario Hezonja 17 (3/4 dvit., 2/3 trit.), Benas Bentilas (5/6 dvit.) 16, Georgios Papagiannis (7/9 dvit., 7 atk. kam.) ir Ioannis Papapetrou (3/6 trit.) – po 14, Shelvinas Mackas 11;

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 15 (3/3 trit.), Kevinas Punteris 13, Shavonas Shieldsas, Kalebas Tarczewskis ir Zachas LeDay – po 12, Sergio Rodriguezas 10 (0/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Paskutinėse ketvirtadienio Eurolygos rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/23) 76:64 (15:21, 18:13, 20:11, 23:19) sustabdė Tel Avivo „Maccabi“ (13/18).

Mačui Serbijoje teisėjavusioje arbitrų brigadoje darbavosi ir lietuvis Gytis Vilius.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 21 (1/7 trit., 10/11 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kl.), Ognjenas Dobričius 13 (3/6 trit.), Dejanas Davidovacas 11, Landry Nnoko 10 (11 atk. kam.);

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 14 (4/7 trit., 4 per. kam.), Elijah Bryantas 12, Ante Žižičius 10, Draganas Benderis 9.