Aikštės šeimininkai po didžiosios pertraukos turėjo 15 taškų persvarą (46:31), tačiau svečiai sugebėjo atkurti intrigą, o Williamas Howardas paskutinę sekundę tritaškiu išplėšė pratęsimą.

Atkaklioje ir dramatiškoje pratęsimo pabaigoje nugalėtoją lėmė taiklesni „Chimki“ žaidėjų baudų metimai.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Aleksejus Švedas. „Chimki“ žvaigždė per 35 min. pelnė 32 taškus (6/11 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino Jordanas Mickey. 44 min. žaidusio amerikiečio sąskaitoje 28 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 36 naudingumo balai. 10 taškų pridėjo Sergejus Karasiovas.

ASVEL komandai 24 taškus pelnė, 10 kamuolių atkovojo ir 37 naudingumo balus surinko Guerschonas Yabusele, 12 pridėjo Moustapha Fallas, po 10 – Norrisas Cole'as ir Amine Noua.

Kitose trečiadienio rungtynėse savo aikštėje žaidusi „Valencia“ (17-15) kiek netikėtai 79:88 (19:23, 12:21, 10:30, 38:14) pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ (15-17) krepšininkams.

Galingai žaidę svečiai dominavo Valensijoje ir trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo net 33 taškų persvarą (73:40). Vis dėlto kovingumu garsėjantys Jaume Ponsarnau auklėtiniai baltos vėliavos nekėlė ir paskutinį kėlinį laimėję 38:14 sugebėjo pralaimėti gabingesniu rezultatu.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Saša Vezenkova, 18 – Georgios Printezis, 11 – Octavius Ellis. Kosto Slouko sąskaitoje 8 taškai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Valencia“ ekipai 12 taškų pelnė Klemenas Prepeličius, 11 – Fernando San Emeterio, po 10 – Joanas Sastre ir Vanja Marinkovičius.

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojančiai Valensijos komandai šis palaimėjimas itin skaudus, nes bloškė ją į 10-ą vietą turnyro lentelėje.