Permiečiai svečiuose po atkaklaus mūšio 84:80 (21:27, 24:19, 17:19, 22:15) įveikė „Astaną“ (5/14).

Kazachai besibaigiant trečiam kėliniui buvo priekyje 64:57, tačiau tada pralaimėjo atkarpą 1:12 ir paleido susitikimo kontrolę iš savo rankų – 65:69.

Svariausiai prie Kazio Maksvyčio auklėtinių sėkmės prisidėjo puolėjas Eigirdas Žukauskas, kuris per 37 minutes sumetė 20 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5/6 baudos).

Kitas lietuvis Adas Juškevičius pasirodė gerokai kukliau ir per 27 min. surinko 4 taškus (1/10 metimas iš žaidimo, 2/2 baudos).

„Parma“ šiuo metu žengia aštuntoje VTB lygos vietoje.

Įdomu, kad pirmame rate 84:83 pajėgesni buvo astaniečiai.