Ispanijos ACB lygos rungtynėse katalonai namie 81:79 (20:17, 11:18, 25:24, 25:20) palaužė vienus autsaiderių Fuenlabrados „Urbas“ (7-19).

Visas rungtynes komandos žaidė taškas į tašką, ir nors likus žaisti 3 minutes „Barca“ atsiplėšė 74:69, svečiai nepasidavė ir kilo į lemiamą šturmą.

„Urbas“ spurtavo 9:2 ir paskutinę minutę persvėrė rezultatą savo naudai 78:76. Negana to, likus žaisti 28 sekundes Leandro Bolmaro prametė dvitaškį, todėl katalonai gelbėjosi pražangomis.

Melo Trimble'as pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų (79:76), o netrukus prie baudų metimo linijos stojo jau Nickas Calathesas – jis taip pat įmetė tik vieną metimą, bet po netaiklaus antrojo kamuolį sugriebė Rolandas Šmitas.

Latvis realizavo abu baudų metimus (79:79), o Fuenlabrados ekipa lemiamu metu suklydo. Katalonai tokia dovana pasinaudojo – likus žaisti 4 sekundes Brandonas Daviesas išprovokavo pražangą ir baudų metimais išplėšė šeimininkams pergalę.

Be N. Mirotičiaus ir Cory Higginso žaidę katalonai ACB lygoje pasiekė 15-ąją pergalę iš eilės.

Rungtynių herojus B. Daviesas per 20 minučių pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 13/14 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 23, Leandro Bolmaro ir Rolandas Šmitas po 13, Alexas Abrinesas 11.

„Urbas“: Melo Trimble'as 17, Jovanas Novakas 14, Kyle'as Alexanderis 12 (9 atk. kam.).