Iki dviejų pergalių vykstanti ketvirtfinalio akistata startavo rungtynėmis Kazanėje, kur šeimininkai įrodė savo pranašumą 94:88 (18:25, 33:17, 17:20, 26:26).

Išskirtiniu rezultatyvumu blykstelėję antrajame kėlinyje, po pertraukos UNIKS krepšininkai visą laiką buvo žingsneliu priekyje – pirmauti šeimininkams leido viską iš kelio nuplauti galinti tolimų metimų liūtis. Kazanės atstovai šiose rungtynėse realizavo net 19 iš 37 (51,4 proc.) tritaškių.

Nors 31 tašką pelnęs ir 34 efektyvumo balus surinkęs Nigelis Williamsas-Gossas surengė išskirtinį benefisą, galutinai perimti prieš pertrauką prarastos iniciatyvos „Lokomotiv“ taip ir neįstengė.

M. Kalnietis žaidė 37 min., per kurias surinko 7 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 5 efektyvumo balus.

M. Kuzminskas per 23 min. pridėjo 4 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 1/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus asistavo komandos draugams, 2 kartus suklydo ir susitikimą baigė su 1 efektyvumo balu.

Abu lietuviais mačą pradėjo starto penkete.

UNIKS 18 taškų surinko Isaiah Canaanas (4/10 trit.), 17 (3/7 trit.) – Jamaras Smithas, 16 (4/8 trit.) – Johnas Hollandas, 10 – Jordanas Morganas.

Rusijos krepšininkų indėlis į UNIKS pergalę – 3 taškai, kuriuos pelnė Pavelas Sergejevas. „Lokomotiv“ komandoje taškais taip pat pasižymėjo vienas vietinis krepšininkas, tačiau jis buvo gana rezultatyvus – Andrejus Martiukas per 8 min. surinko 10 taškų.

Kitas Europos taurės ketvirtfinalio poras sudaro „Monaco“ (Prancūzija) – Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija), Bolonijos „Virtus“ (Italija) – Badalonos „Joventut“ (Ispanija), Paryžiaus „Boulogne Metropolitains“ (Prancūzija) – Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (Ispanija).

Visos jos ketvirtfinalio kovas pradės antradienį. Be dviejų minėtų „Lokomotiv-Kuban" žaidėjų, turnyre kovą dar tęsia ir trečias lietuvis – Las Palmo komandai atstovaujantis gynėjas Tomas Dimša.

Abi į Europos taurės finalą patekusios komandos iškovos kelialapius į kito sezono Eurolygos turnyrą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)