Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ (10-15) komanda namuose 90:81 (22:23, 26:19, 23:25, 19:14) nugalėjo San Sebastiano „Gipuzkoa“ (6-19).

T. Dimša per 22 minutes įmetė 7 taškus (1/4 dvit., 1/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė buvęs Kėdainių „Nevėžio“ vidurio puolėjas Viny Okouo, kuris surinko 23 taškus.

Tuo metu Manresos „Baxi“ (12-14) su Martynu Sajumi per pratęsimą 86:92 (18:15, 18:14, 24:24, 18:25, 8:14) nusileido Andoros „MoraBanc“ (12-13).

M. Sajus per 11 minučių įmetė 4 taškus (1/2 dvit. 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį vedė buvęs Vilniaus „Ryto“ įžaidėjas Clevinas Hannah, kuris pelnė 22 taškus. Artiomas Parachovskis pridėjo 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)