Jonavos komanda seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1. „Cbet“ krepšininkai seriją užbaigė dviem laimėjimais paeiliui.

„Šilutė“ prasidėjus trečiajam kėliniui po Tado Poškos tritaškio atsiliko 5 taškais, bet tuomet „Cbet“ spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (61:49).

Dar vieną spurtą „Cbet surengė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai po atkarpos 13:2 įgijo 23 taškų persvarą (84:61). Per likusį laiką „Šilutė“ į rungtynes negrįžo.

„Šilutės“ komanda vertėsi be traumą patyrusio Valdo Vasyliaus.

Jonavos ekipos gretose pasižymėjo Darius Tarvydas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 22 taškai (8/10 dvit., 1/4 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 30 naudingumo balų.

Šilutės komandai Ernestas Sederevičius per 38 minutes pelnė 25 taškus (5/11 dvit., 1/4 trit., 12/12 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Finalo ketverto pusfinalyje „Cbet“ susikaus su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ arba „Gargždais“. Šiuo metu šioje poroje rezultatu 2-0 pirmauja marijampoliečiai.

NKL finalo ketvertas balandžio 1-3 dienomis vyks Jonavoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)