Ketvirtą vietą užimantys „Skraidantys tigrai“ 108:123 (26:33, 28:25, 31:31, 23:34) neatsilaikė prieš turnyro lentelės kaimynus Džedziango „Golden Bulls“ (34/8), kurie žygiuoja treti.

„Tigrai“ trečio kėlinio viduryje dar pirmavo 75:68, tačiau įpusėjus lemiamam ketvirčiui jau patys atsiliko 89:106 ir buvo priversti skelbti kapituliaciją.

Nuo jos saviškių neišgelbėjo ir itin universaliai pasirodęs Donatas Motiejūnas. Puolėjas iš Kauno per 41 minutę sumetė 26 taškus (7/20 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/10 baudos), sugriebė 12, o perėmė 6 kamuolius (asmeninis rekordas), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus ir buvo per plauką nuo trigubu dublio.

Lietuviui geriausiai talkino Qi Linas su 25 taškais (5/6 tritaškiai).

Nugalėtojų gretose sužibėjo Wu Qianas (6/6 tritaškiai) ir Sylvenas Landesbergas, atseikėję po 29 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)