Ketvirtą vietą užimantis „Loko“ (12/6) namuose 104:89 (30:29, 27:24, 26:15, 21:21) pranoko Saratovo „Avtodor“ (8/11) ekipą ir pasiekė trečią pergalę iš eilės.

Lemiamą persvarą šeimininkai susikrovė trečiame kėlinyje, kai nuo 59:56 atitrūko iki 82:65 ir paliko varžovus sau už nugarų.

Vėl puikiai žaidė Mantas Kalnietis, kuris per 35 minutes surinko 19 taškų (5/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), 12 rezultatyvių perdavimų, 5 atkovotus kamuolius ir net 31 naudingumo balą (asmeninis rekordas).

Sėkmingai kovojo ir Mindaugas Kuzminskas, kuris per 26 min. sumetė 17 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 2/2 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir finišavo su 17 naudingumo balų bei penkiomis asmeninėmis pražangomis.

Nugalėtojams rimta paspirtimi tapo ir Drew Gordonas, kuris pridėjo 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, bei Nigelas Williamsas-Gossas, pasiūlęs 16 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)