Apie netektį ketvirtadienio vakarą pranešė žinomas krepšinio žurnalistas, laidos „Krepšinio pasaulyje“ kūrėjas Vidas Mačiulis.

„Šventinę atgimusios Lietuvos nepriklausomybės dieną skaudi netektis. Eidamas šešiasdešimt antruosius metus staiga mirė Kauno rajono savivaldybės tarybos narys, ilgametis Karmėlavos girininkas Jonas Mačiulis.

Velionis – buvusio žalgiriečio, dabar Atėnų AEK komandos ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjo Jono Mačiulio tėvelis. Nuoširdi užjauta jo šeimai, artimiesiems, visiems pažinojusiems nuostabų žmogų ir puikų specialistą“, – rašo jis.

Vėliono sūnus Jonas Mačiulis yra garsus Lietuvos krepšininkas, atstovavęs Kauno „Žalgirio“ ekipai. Lietuvos nacionalinės ekipos puolėjas šiuo metu vilki Atėnų „AEK“ komandos marškinėlius.

Velionis Jonas Mačiulis buvo Kauno rajono tarybos narys. Į ją buvo išrinktas 2019 metų kovo 3 dieną Savivaldybių tarybų rinkimuose.

Kauno rajono savivaldybės taryboje jis buvo balsų skaičiavimo komisijos pirmininkas, ūkio ir darnios plėtros komiteto narys, daugiabučių namų ir jų aplinkos atnaujinimo, plėtros ir administravimo rėmimo fondo narys, keleivinio kelių transporto organizavimo ir kontrolės komisijos pirmininkas.

Atėnų klubas pasidalino užuojautos žinute.