Antrosios serijos rungtynės Gargžduose vyks sekmadienį, nuo 16 val.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi pačioje dvikovos pabaigoje. Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, Tautvydas Kliučinykas smeigė tritaškį, o Justas Nausėdas pridėjo dvitaškį ir likus žaisti 1 min. 42 sek. „Sūduva-Mantinga“ įgijo 5 taškų persvarą – 75:70.

Kitoje aikštelės pusėje Mantas Ruikis atsakė dvitaškiu, tačiau prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Jonas Zakas atseikėjo tolimą metimą ir šeimininkai dar labiau padidino persvarą, kurios pakako iki pat rungtynių pabaigos (78:72).

Naudingiausiai žaidęs Š. Beniušis per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

Tuo metu T. Kliučinykas prie pergalės pridėjo 14 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit.), 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas bei 18 naudingumo balų. Įžaidėjas visus savo taškus pelnė antroje mačo dalyje.

„Sūduva-Mantinga“ šiame susitikime vertėsi be Žygimanto Šimonio, kuris paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse su „Telšiais“ patyrė čiurnos traumą.

Gargždiškiams nepadėjo Deividas Anužis.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 14 (4/6 dvit.), Justas Nausėdas 13 (3/5 trit.), Jonas Zakas 12, Šarūnas Beniušis 11 (3/6 dvit., 13 atk. kam., 20 naud. bal.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 25 (6/10 dvit., 2/6 trit.), Modestas Kumpys 17 (3/8 dvit., 3/9 trit.), Oskaras Pleikys 12 (5/7 dvit.), Ernestas Bružas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)